Collection: All the Extras

All the extras. Pancake & Baking Mixes, Cookies, Honey, Jelly and don't forget your loyal pets!!!
20 products
  • Fowler's Mill Mixes - 5-Pack
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fowler's Mill Mixes
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maple Puffs - 7 oz. Bag
    Regular price
    from $13.00
    Sale price
    from $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maple Puffs - 10 oz. Bag
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maple Covered Dog Bones 3-pack
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maple Covered Dog Bones - 8 oz. bag
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maple Covered Dog Bones - 31.5 oz.
    Regular price
    $37.00
    Sale price
    $37.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tub of Maple Cotton Candy
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maple Drop Candy - 1 Pound Bag
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maple Drop Candy - 2 Pound Bag
    Regular price
    $58.00
    Sale price
    $58.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 3 Boxes of Maple Cream Cookies
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 3 Boxes Chocolate Maple Cream Cookies
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maple Carmel Corn-Deluxe
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maple Carmel Corn-with Peanuts
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maple Carmel Corn Popcorn-Nuts Left Out
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 3 Pack of Sweet Toppers
    Regular price
    $34.00
    Sale price
    $34.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 6 Jars of Jam, Jelly, or Butter
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 3 Jars of Jam, Jelly, or Butter
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Large Hot Stir Kit
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Small Hot Stir Kit
    Regular price
    $21.00
    Sale price
    $21.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out